Skip Navigation
 

O firmě

     Jsme mladá a dynamická firma, která má bohaté zkušenosti s dovozem, prodejem paruk, příčesů, doplňků a prodejem vlasové kosmetiky. Na trhu již působíme 21 let. Máme bohaté zkušenosti z mezinárodních veletrhů, které jsme absolvovali. Mezi nejznámější patří Praha - La bella Dona, kadeřnické veletrhy v Praze, Mezinárodní veletrhy erotiky v Bratislavě, Praze a Ostravě. V Pardubicích a Olomouci jsme vystavovali a představovali na přehlídkách Moderní žena.

    Naší službou dovozem až do domu jsme si vytvořili klientelu spokojených zákazníků. Mezi naše dlouhodobé a spokojené zákazníky patří také travesti skupiny, herci a zpěváci.

    Většina paruk má univerzální velikost, která je nastavitelná háčky, kdy se zvětší nebo zmenší objem. Všechny naše paruky a příčesy jsou vyrobeny z umělého vlákna 100 % kanekalon, které je cenově dostupnější. Naše kolekce je průběžně doplňována novými, módními a moderními střihy. Barevnost a kvalita odpovídá naší stálé ceně, která je jedna z nejnižších na českém trhu. Paruky jsou lehké, vzdušné a na údržbu nenáročné. Vlákno má automatickou paměť, a proto se po uschnutí vrací zpět do původní úpravy.

    Zboží lze objednat i telefonicky nebo přes internet, Vy si objednáte, my Vám ho zašleme, případně dovezeme až domů.

    Snažíme se udělat maximum pro Vaši spokojenost.